Фикчето ми за мелинда

Go down

Фикчето ми за мелинда Empty Фикчето ми за мелинда

Писане  джейн on Вто Окт 07, 2008 1:52 pm

Раздялата и Промяната
Сани и Рик се Бяха разделили.Той се връщаше в Африка при своята истинска приятелка,заради която бе мамил Сани.Той най-нескопосано бе казал на Сани:"Отивам си!Не искам да те виждам!!!Отивам при Лесли!Сбогом!"Сани знаеше каква бе причината за раздялата им но....
От тогава животат на Сане се промени-Тя се прекръсти на Мелинда,Стана бледа,затворена,груба,зла!Вече бе тотално различна от сестра си-Аника.Тя бе точно обратното.Аника я принуждаваше да стане такава каквато беше преди.Накрая Мелинда не издържа и избяга от къщи.От тук започна историята й....

П.П не е много добро но...все пак пиша за пръв път
Ще има и още

Медицинска сестра-Мадам Помфри
джейн
джейн
Учител по куидич

Брой мнения : 212

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Фикчето ми за мелинда Empty Re: Фикчето ми за мелинда

Писане  джейн on Сря Окт 08, 2008 6:45 am

Какво стана с животта й
След смърта на леля си имението й беше станало нейно и Мелинда беше отишла именно там.Настани се и започна да учи най-черната и най-злата черна магия.

След десет години тя тръгна на важна мисия везложена от нейния нов гоподар-Черния Лорд.
Мисията беше да се сприятели и да убеди хората с който се е сприятелила че злото трябва да управлява.Младата жена отиде в Лондон и си намери работа в една аптека.Там си намери една приятелка която работеше в министерството и се казваше Амилия Сиърс.Тя беше властна жена а под влиянието на заклинанието Империо стана още по-властна,стана и министър на магията.така настъпи черния ред.

джейн
джейн
Учител по куидич

Писане  джейн on Нед Окт 12, 2008 1:06 pm

В Аптеката работеше един младеж който Мелинда харесваше,но след Рик тя не можеше да рискува отново!!!Но той я беше зарязал защото тя бе магьосница не за друго...
Това момче се казваше Скот Питърман.Беше млад човек-на възраста на Мелинда,с руса коса и небесно сини очи.Той също се интересуваше от Мелинда,но не го издаваше-нали тя можеше да го отхвърли!Скот подкрепяше Черния ред и скоро след като той настъпи скот стана смъртножаден.Сприятели се с Мелинда и стана най-добрия й приятел-ходи с нея на мисии,убивеше противниците,и дори помогна на Мелинда да отмъсти на Рик.Така докато той не покани Мелинда на среща.Тя веднага прие.Така започна връската им....

джейн
джейн
Учител по куидич

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото